Test: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
<fixedheadertable fixedcolumns="2"> | <fixedheadertable fixedcolumns="2"> | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Header 1 | ! Header 1 !! Header 2 | ||
! Header 2 | |||
|- | |- | ||
| Cell 1 | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell 2 | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |||
|- | |- | ||
| Cell | | Cell 1 || Cell 2 | ||
| Cell | |- | ||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|- | |||
| Cell 1 || Cell 2 | |||
|} | |} | ||
</fixedheadertable> | </fixedheadertable> |
Revision as of 15:12, 25 August 2020
<fixedheadertable fixedcolumns="2">
Header 1 | Header 2 |
---|---|
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
Cell 1 | Cell 2 |
</fixedheadertable>